روش های پرداخت

1.پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

در این روش در هنگام ثبت سفارش در بانه یاب به درگاه اینترنتی بانک ها متصل شده و پرداخت را انجام می دهید  و یا از طریق فرم پرداخت اینترنتی موجود در بانه یاب، با درج مشخصات خود و میزان مبلغ بصورت دستی واریزی را به صورت آنلاین پرداخت و ثبت می کنید. برای استفاده از این روش به چند چیز احتیاج دارید:

شماره 16 رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده است.

رمز پویا خرید اینترنتی (رمز دوم یا رمز پویا) : این رمز را میتوانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.کارت را وارد کرده و در قسمت رمز دوم یا تغییر رمز شماره دلخواه و مطمئن خود را وارد می کنید.

کد CVV2: این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی ست که پشت تمام کارت های بانکی درج شده است. درواقع یک کد امنیتی ست که در خریدهای اینترنتی کاربرد دارد.

تاریخ انقضا: این مورد هم روی خود کارت ها ثبت شده است البته برخی از کارت ها تاریخ انقضا ندارند که برای آنها در قسمت ماه عدد 12 و در قسمت سال عدد 99 را وارد کنید.

2.پرداخت در محل

اگرچه پرداخت اینترنتی روش سریع و مطمئنی است اما بعضی از مشتریان تمایل دارند که پس از دریافت سفارششان هزینه را پرداخت کنند.که این روش خود به سه طریق انجام می شود:

پرداخت با کارت بانکی درمحل دریافت سفارش: این روش با (pos) یا همان دستگاه کارتخوان پرداخت می شود.!

پرداخت نقدی در محل دریافت سفارش: دراین روش هزینه به صورت نقدی و یا کارت به کارت به پیک پرداخت و پیک آن را به حساب شرکت واریز می کند.

3.پرداخت کارت به کارت

این روش برای مشتریانی ست که به هیچ کدام از روش های قبل نتوانند پرداخت خود را انجام دهند.این مشتریان مبلغ را به صورت کارت به کارت به شماره های درج شده در فروشگاه واریز کرده و رسید آن را برای پشتیبان فروش ارسال کرده یا به پیک تحویل می دهند.

4.پرداخت از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری:

در صورتی که از قبل در حساب کاربری خود در سایت شارژ حساب نموده باشید و مبلغ اعتبار شما تایید شده باشد می توانید پرداخت لازم را با توجه به میزان آن استفاده نمایید و پرداخت فاکتور یا پیش پرداخت را از آن اعتبار موجود خود انجام دهید.

bakala-whatsapp-chat-icon
واتساپ مدیریت

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.